Wyroby kooperacyjne

Posiadamy duży park maszynowy i wykonujemy wyroby o różnej gramaturze i różnym stopniu trudności. Z większością naszych kooperantów współpracujemy od wielu lat. Jesteśmy także przygotowani do podjęcia współpracy z odbiorcami nie mającymi doświadczenia w przetwórstwie tworzyw sztucznych. Doradzamy optymalny sposób zaprojektowania nowej formy wtryskowej, jak również dobieramy najbardziej właściwe tworzywo.

Produkujemy również wyroby z tworzyw sztucznych dla odbiorców zupełnie niezwiązanych z przetwarzaniem tworzyw sztucznych. Do firmy trafiają kontrahenci, którzy często nie znają specyfiki przetwórstwa polipropylenu, poliamidu, czy innych tworzyw sztucznych. Podpowiadamy jak należy zaprojektować ważną dla klienta wypraskę lub jak powinna wyglądać forma, aby długo i dobrze pracowała. Nie odmawiamy naszym klientom produkcji krótkich serii wyrobów. Do każdego tematu, na każdym etapie jesteśmy w stanie podejść indywidualnie. Wszystkie wyroby produkujemy z zachowaniem normy jakości ISO 22000:2006, a te które tego wymagają także z zachowaniem normy HACCP. W swoim dorobku mamy wiele znaczących dokonań. Przedstawiamy niektóre wyroby produkowane przez nas zarówno na rynek, jak i zlecone przez kooperantów. Pozwolą one przedstawić nasze rozległe możliwości w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Nakrętki z dozownikiem

Prosta budowa, dobrze dopasowana nakrętka ze "ścinalnym dozownikiem" - forma jest własnością odbiorcy.

Pudełko na lizaki

Wykonane z wysokoprzezroczystego polistyrenu. Projekt pudełka o niebanalnym kształcie należy do naszego klienta.

Akcesoria meblowe

Nasze produkty doskonale sprawdzają się w przemyśle meblowym. Przedstawione na zdjęciu elementy wykonaliśmy przy pomocy form należących do naszego klienta.

Pudełko z nakrętką o pojemności 180 ml

Pojemnik z przeznaczeniem pakowania leków weterynaryjnych.

Koła

Produkujemy masywne, mocne koła z poliamidu PA 6 o średnicach od 110 mm do 200 mm. Wytwarzamy także koła o mniejszych średnicach oraz wiele rodzajów tulejek z poliamidu, polipropylenu i poliuretanu. Kółka i tulejki mają zastosowanie jako elementy przenośników podajników i wózków w przemyśle spożywczym.

Miernik do płynów ustrojowych

Ma zastosowanie w laboratoriach zajmujących się oceną i klasyfikacją mleka. Posiada atest Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, produkowany zgodnie z systemem HACCP.

Pudełko na robaki zanętowe

Pojemnik do bezpiecznego przechowywania żywych zanęt, optymalne wymiary, mikro wentylacja, pewne zamkniecie, niska cena.

Nakrętki

Nakrętki na szklane buteleczki o średnicach: 18 mm, 22 mm, 25 mm, 32 mm, i nakrętka z dozownikiem.

Narożnik pod taśmę do bandowania

Tak jak widać to na fotografii jest to zgięta w połowie, okrągła plastikowa podkładka, służąca ochronie ściskanego taśmą przedmiotu np. kartonu.

Kapturek do aerozoli

Pokrywka chroniąca dyfuzor leków w aerozolu.

Korek do wina

Optymalna grubość i umiejętnie dobrany rozmiar czterech "piórek" zapewnia szczelne zamknięcie zawartości większości typowych butelek.

Folia w rolkach

Oferujemy do sprzedaży rękaw foliowy wtórny o szerokościach 400 mm, 600 mm, 750 mm, 900 mm i najszerszy 1000 mm. Grubość folii od 0,04. Na życzenie klienta wykonujemy inne wymiary, możemy również zgrzać worki o dowolnych wymiarach. Sprzedajemy bardzo dobrej jakości, czysty granulat PE.

Tulejki

Produkowane z poliamidu, polipropylenu i poliuretanu. Różne rozmiary, część wzorów jest własnością naszych klientów.