Wiaderka

Naszym wiodącym produktem są wiaderka o pojemnościach od 0,5 do 5 litrów, które są wykonane z białego lub bezbarwnego polipropylenu. Pokrywki również są wykonane z polipropylenu, ale mogą być w różnych kolorach. Wszystkie wyroby przeznaczone do kontaktu z żywnością posiadają atesty Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej i są produkowane zgodnie z systemem HACCP. Opakowania przeznaczone są do pakowania wszelkich przetworów rybnych, mięsnych, białych serów, jogurtu, majonezu, miodu, lodów, ketchupu, kapusty, ogórków, sałatek, sosów, suszonych grzybów, a także wszelkich innych produktów ciekłych i sypkich.

Wiaderka pakowane są na palety lub w worki.

Wiaderko 5 L

Pojemność 5 litrów. Stabilna budowa. Ścianka wiaderka o optymalnie dobranej grubości, otwieranie za pomocą zamka z plombą, szczelność testowana w ekstremalnych warunkach termicznych. Mocny uchwyt w postaci kabłąka. Wiaderko i pokrywka wykonane z wysokiej jakości polipropylenu białego lub bezbarwnego. Pokrywka elastyczna, biała, przezroczysta lub w podstawowych kolorach. Opakowanie przeznaczone do pakowania przetworów rybnych, białych serów, jogurtu, majonezu, kapusty, ogórków, sałatek, sosów i innych produktów spożywczych.

Opakowanie zbiorcze: palety, worki.

Wiaderko 3 L

Kształtne, proporcjonalne wiaderko o pojemności 3 litrów. Mocne ścianki boczne, solidne denko, mocny pierścień wzmacniający posadowienie dla pokrywki. Zamknięcie zaprojektowane ze zrywaną plombą. Elastyczna pokrywka dobrze chroni zawartość wiaderka. Uchwyt zamocowany symetrycznie daje doskonałe możliwości do pewnego przenoszenia pojemnika. Wykonane z bezbarwnego polipropylenu, bardzo dobrze eksponuje zawartość. Na życzenie klienta wyprodukujemy wiaderko i pokrywkę w kolorze białym lub w kolorach podstawowych. Do pojemnika możemy zapakować wszystkie artykuły spożywcze, czyli śledzie, kapustę, ogórki, sałatki, marynaty, suszone grzyby itp.

Opakowanie zbiorcze: palety, worki lub według życzenia klienta.

Wiaderko 3 L IML

Ten typ wiaderka ma wszystkie zalety wiaderka o pojemności 3 litrów, ale jest wzbogacony o dedykowaną etykietę produktu. Technologia IML (In-Mould-Label) pozwala na wtopienie etykiety w 1/2 lub 1/3 obwodu ścianki bocznej Otrzymujemy bardzo trwałą etykietę o doskonałym efekcie wizualnym, bardzo dobrze prezentującą się na sklepowej półce. Wiaderko polecamy do pakowania sałatek rybnych, serów, jogurtów, przetworów warzywnych, kapusty, dań gotowych, popcornu itp.

Opakowanie zbiorcze według życzenia klienta.

Wiaderko 1 L

Bardzo popularna pojemność, której nie mogło zabraknąć w naszej gamie opakowań. Funkcjonalny, prosty, projekt, dobre wykonanie. Bardzo dobrze spełnia swoje zadanie czyli chroni swoją zawartość. Całość wykonana z polipropylenu bezbarwnego lub białego, pokrywka biała, bezbarwna lub w podstawowych kolorach. Polecane do pakowania garmażerki rybnej, sera, sałatek, kiszonych warzyw.

Opakowania zbiorcze: palety lub worki.

Wiaderko 0,8 L

Projekt tego wiaderka powstał w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Nasi odbiorcy pragnęli mieć wiaderko mniejsze niż jeden litr, a jednocześnie na tyle pojemne, aby zapakować jednorazową porcję np. surówki. Dobrze dobrana grubość ścianki, solidne zamknięcie z tzw. zamkiem. Bardzo dobrze toleruje kosze i torby z zakupami. Największą popularnością cieszy się wiaderko produkowane z wysokogatunkowego polipropylenu bezbarwnego, ale możliwa jest również produkcja wiaderka białego i białej pokrywki lub na życzenie w podstawowych kolorach.

Opakowanie zbiorcze: palety lub worki.

Wiaderko 0,5 L

Niewielka pojemność nie jest przeszkodą do doskonałego pełnienia swojej roli. Stabilna mocna budowa, estetyczny wygląd, dobre zamknięcie. Najbardziej nadaje się do pakowania wszelkiej galanterii rybnej typu: past, sałatek i mniejszych porcji podobnych artykułów spożywczych. Pojemnik wykonany z polipropylenu, występuje jako przezroczysty lub biały. Pokrywka: przezroczysta, biała lub w podstawowych kolorach.

Duże ilości pakujemy na palety, mniejsze w worki.

Wzory pokrywek do wiaderek

Pokrywki do wiaderek mogą być wykonane w różnych kolorach.